Sinised mäed

Ida-Virumaa loodus on imetlusväärne. On seal ju veerikkal ajal päris mitmeid jugasid, mida vaadelda, või siis minnes Alutaguse ürgmetsadesse, koged sellist vaikust, mis kõrvadele harjumatu on. Lisaks sellele võib võib vaadelda mere ääres Eesti mõistes pigem haruldast vaadet sinisavi mägedele. Ning kui veab ja satud sinna just tormijärgselt, kui vesi kogu mäe kenaks ja säravaks on pesnud, on see sinine vaatepilt ikka sama ebareaalne, kui eelpool nimetatud vaikuse talumine ürgmetsas :). Ida-Virumaal on, mida vaadata ja otsida. Ning nagu minu puhul tavaline, on maastikupildid enamasti tehtud telefoniga. Seda ka sel korral, sest mere äärde minnes tavaliselt ei plaani ma maastikku pildistada :). November 2021.

Klikka pildile, et näha suuremalt:

2 thoughts on “Sinised mäed

  1. Võimas, kui mitte lausa maagiline pilt. Kas see maastik leitud kuskil Kunda (ehk Letipea MKA) ja Kalvi mõisa vahel, kus sinisavest koosnevad Lontova lademed peamiselt asuvad?

    • Tänud :). See jääb siiski Toila valda, eks tuli nüüd mõne nädalaste tormide järgselt rohkem nähtavale, nii vihm, kui merelained pesid savi puhtaks :).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: